alsket.lt KET teorijos mokymo testai - alsket.lt

Privatumo politika

1. Kokią informaciją apie jus renkame?

Saugojame vartotojų nurodytus duomenys: vardą, pavardę, el. paštą, miestą ir vairavimo mokyklą. Apmokant už paslaugas SMS žinute, taip pat saugojamas mokėtojo telefono numeris.

2. Kaip naudojame jūsų informaciją?

El. paštas reikalingas vartotojo prisijungimui. Vardas ir pavardė - reikalingi užtikrinti vartotojo savininką, esant prisijungimo arba mokėjimų problemoms išspręsti. Miestas ir vairavimo mokykla - nėra privalomi laukai.

3. Kam atskleidžiame jūsų informaciją?

Jeigu vartotojas nurodo savo vairavimo mokyklą ir miestą, šios mokyklos dėstytojas (jeigu jis bendradarbiauja su www.alsket.lt) galės matyti šio vartotojo testų rezultatus. Daugiau jokiems tretiems asmenims vartotojų informacija nėra perduodama.

4. Ką darome, kad apsaugotume jūsų informaciją?

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu dienos, jūsų duomenis saugosime 1 metus. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus automatiškai ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.

5. Ar yra naudojamos „Cookies“?

Naudojami tik sisteminiai „Cookies“, kurie nerenka asmeninės naršytojo informacijos o skirti sistemos veikimui.