alsket.lt KET teorijos mokymo testai. alsket ketals - alsket.lt

KET teorijos mokymosi testai. alsket ketals

Norintiems geriau pasiruošti kelių eismo taisyklių teorijos egzaminui UAB „ALS“ pateikia naujausią nuotolinio mokymosi bei žinių tikrinimo programą. Ši programa bus naudinga ir patyrusiems vairuotojams, norintiems atnaujinti KET žinias.

UAB "ALS" pagrindinė veiklos kryptis yra KET vadovėlių leidyba ir KET programinės įrangos kūrimas. Patirtis nuo 1991m.

Testų klausimai programoje paruošti atsižvelgiant į visus „Kelių eismo taisyklių“, galiojančių Lietuvos Respublikoje, pakeitimus. Programos klausimynas sudarytas remiantis „Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais Įstatymu“, „Kelių eismo taisyklėmis“, saugaus eismo pagrindais ir transporto priemonių eksploatavimo pagrindais. Atsižvelgiant į naujus reikalavimus klausimų bazė nuolat taisoma bei papildoma.

Testavimas, klaidų analizė bei iškilusių vartotojui klausimų paaiškinimas vykdomas "on-line"režimu. Prisijungti prie programos galima gavus specialų kodą-raktą (registruotis nebūtina) arba užsiregistravus kaip naujas vartotojas ir apmokėjus trumpąja žinute (SMS) arba per banką. Programa Jus informuoja apie darbui skirto laiko limitą.

Iškilus problemoms dirbant su www.alsket.lt, praneškite mums adresu admin@alsket.lt. Taip pat siųskite mums savo klausimus, pasiūlymus ar kritiką.